Reklamy sem. :P ..

!!!!!!POZASTAVENO!!!!!!

+ blog v rekonstrukci!!!!!!!!!!!!

Ewa Farna

27. november 2010 at 21:11 | ♥//Niki//♥ |  životopisy.. =)..=PP

                                            Ewa farna


Povolání: Zpěvačka
Věk: 17
Datum narození: 12.08.1993
Místo narození: Třinec, Česká republika
Znamení: Lev   
Výška: 165 cm
Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem ,,Ticho", které pokřtila Lucie Bílá a třetím albem "Virtuální". 

Ewa se narodila 12. srpna 1993 v Třinci, žije nedaleko Třince ve Vendryni. Ewa má dva mladší sourozence, bratra Adama (*1995) a sestru Magdalénu (*2006).

Její první sing Měls mě vůbec rád Ewa nazpívala, na desku stejného názvu, ve svých 12 letech. Deska se krátce po vydání stala velmi oblíbenou, za Ewino proražení do showbyzbysu může její producent Lešek Wronka, který ji objevil a dostal ji mezi hvězdy. 
V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a "Virtuální" a ke každé své české desce natočí polskou verzi Universal Poland; v Polsku je Ewa stále úspěšnější, dá se říct že více než u nás, jelikož je Polsko o dost větší.

Ewa Farna toho za svoji nedlouhou kariéru stíhla už opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 25.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev rocku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, třetí misto v Českém slavíku, atd.


Zdroj: Osobnosti.cz
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ♪♫princess-lilli♪♫ ♪♫princess-lilli♪♫ | Web | 30. november 2010 at 20:58 | React

Já Ewu moc nemusím...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement